ZAVOLEJTE SI PRO REALIZACI PROJEKTU VAŠEHO DOMU NEBO STAVBY!

Zednické služby

Zednictví Liška nábízí tradiční řemeslo v kombinaci s nejlepšími postupy a použitím moderních materiálů. Pracujeme rychle a dodržujeme dohodnuté smlouvy a termíny.

Uděláme kompletní rekonstrukci bytového jádra v panelových domech a přestavby bytových jader z umakartu na zděné. Všechny rekonstrukce probíhají profesionálně. Chcete novou koupelnu? Uděláme Vám koupelnu přesně podle Vašich představ od A do Z. Vybouráme staré jádro a uděláme vše nové – obklady i dlažby. Dopřejte si něco více.

Nabídka našich služeb zahrnuje následující práce:

Provádíme odborně všechny typy rekonstrukcí – kanceláří, bytu, bytového jádra, sklepů, podkroví, půdních vestaveb, nebytových prostor, kuchyní a dalších interiérů. Ve spolupráci s dalšími firmami zajišťujeme komplexní bourací práce a asanace včetně odvozu odpadu.

Jsme schopni zajistit i větší stavby pro podnikatele a firmy. Disponujeme technologiemi na strojní omítky a zateplování bytových i nebytových prostor. Umíme si poradit s jakoukoli velikostí objektu a máme zkušenosti z desítek staveb. Pro soukromé osoby stavíme garáže a chaty. Vše z moderních materiálů podle jejich projektové dokumentace.

Dokážeme postavit Vaši chatu a garáž k Vaší plné spokojenosti. Provádíme profesionální zednické práce precizně a s důrazem na termín. Zvládneme rekonstrukce bytu, jader, koupelen, sklepů, ale i obklady, dlažby a štuky. Provádíme i výstavby garáží, dokončovací práce a bourací práce. Umíme strojní omítky sádrové .

Stavíme z nejlepších materiálů značek BASF, HASIT,MAXIT,PCI,MAPEI,CERESIT

Jsme specialisté na fasádní zateplovací systémy, sádrové stěrky, vápenosádrové omítky, sádrové omítky